امروز:
انتخاب زبان: فارسی

بهترین راه‌حل‌ها برای شما!

پاسخگوی نیازهای شما هستیم: 09353506003

معرفی صادق اقتصادی

مهندس نرم افزار و فناوری اطلاعات

صادق اقتصادی در شهر کرج و در خانواده‌ای در سطوح متوسط جامعه متولد شده است. او از دوران کودکی علاقه بسیار زیادی به فناوری داشته و در دبستان موفق به تولید تجهیزات ساده الکترونیکی از جمله بی‌سیم‌های موج کوتاه (واکی-تاکی) شد. با آمدن رایانه به ایران و فراگیر شدن استفاده از آن، شروع به یادگیری علم نوین کرده و تا زمان ورود به دانشگاه در زمینه برنامه نویسی اطلاعات بسیاری به دست آورده و تولیداتی را نیز به بازار ارائه کرد. پس از ورود به دانشگاه و همزمانی آن با فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات، تغییر رشته داده و در رشته فناوری اطلاعات مشغول به تحصیل شد.

اشتغال وی از حدود سال 1381 و قبل از ورود به دانشگاه در زمینه برنامه نویسی بود، ولی با ورود به دانشگاه و تغییر رویکرد وی، در سال 1383 با راه اندازی یک شبکه اینترنتی با عنوان شبکه اینترنت تام کت در کرج، علاوه بر کسب علوم جدید، فعالیت رسمی خود را در شاخه فناوری اطلاعات آغاز کرد. در سال 1386 برای اولین بار در ایران با سامانه‌ای که خود طراحی کرده بود، موفق به ارائه خدمات اینترنتی نامحدود شد و کاربران همچون قبض های آب و برق، با قبض های اینترنت نیز آشنا شدند. این شیوه که در نوع خود بی‌نظیر بود، تا قبل از ورود اینترنت پرسرعت به ایران، بهترین روش فروش اینترنت به شمار می‌رفت که این عامل باعث کپی برداری بسیاری از شرکت‌ها از همین شیوه شد.

صادق اقتصادی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه به پیشرفت کسب و کار خود ادامه داد تا جایی که در سال 1389 علاوه بر ارائه خدمات اینترنت و فناوری اطلاعات، همکاری خود را با چند شرکت در زمینه الکترونیک نیز آغاز کرد. این اقدام مقدمه‌ای بر شروع دوران جدید کسب و کار وی به شمار می‌رفت و تا سال 1391 توانست با همکاری چند شرکت ایرانی، اولین سیستم مانیتورینگ هوشمند کاملا ایرانی را طراحی و به بازار ارائه کند.

هم‌اکنون (سال 1397) صادق اقتصادی با همکاری چند شرکت دانش بنیان و با تکیه بر دانش کاملا بومی، توانسته یکی از کامل‌ترین سیستم‌های مانیتورینگ هوشمند را به بازار ارائه کند که همین عامل باعث رشد و ترقی بیشتر وی و مجموعه همراهش شده است...