امروز:
انتخاب زبان: فارسی

بهترین راه‌حل‌ها برای شما!

پاسخگوی نیازهای شما هستیم: 09106892906

نرم افزارهایی که در این صفحه معرفی شده اند، به طور کامل در ایران طراحی شده یا ثبت رسمی ایرانی داشته و دارای بهترین خدمات پشتیبانی در ایران هستند.
این نرم افزارها با توجه به نیاز کاربران عمومی طراحی شده و در صورت نیاز به طراحی یا برنامه نویسی نرم افزارهای مورد نیاز خود می توانید با ما در ارتباط باشید.
همچنین نرم افزارهای زیر را می توانید به صورت رایگان دریافت کنید تا از خدمات بهتری بهره مند شوید:

نرم افزار ارسال و دریافت فکس رنگی دیجیتال

Wireless Service Wirelessبه تکنولوژی ارتباطی اطلاق می شود که در آن از امواج راديويی، مادون قرمز و مايکروويو ، به جای سيم و کابل، برای انتقال سيگنال بين دو دستگاه استفاده می‌شود. از ميان اين دستگاه‌ها می توان پيغامگيرها، تلفن‌های همراه، کامپيوترهای قابل حمل، شبکه های کامپيوتری، دستگاه‌های مکان‌ياب، سيستم های ماهواره‌ای و PDA ها را نام برد.

تکنولوژی Wireless به سرعت در حال پيشرفت است و نقش کليدی را در زندگی ما در سرتاسر دنيا ايفا می کند.

آنتی ویروس قدرتمند AVAST با 5 سال اعتبار

ADSL Service استفاده از فناوري ADSL كه براي برقراري ارتباط پرسرعت و بدون قطعي با اينترنت، طراحي و در اختيار كابران قرار گرفته است، مي‌تواند به خوبي پاسخ‌گوي نيازهاي ياد شده باشد و سهولت دسترسي مداوم به اينترنت را براي كاربران با سرعت قابل ملاحظه‌اي فراهم سازد. خدمات دسترسي به اينترنت پرسرعت ADSL امكان كارآمدي است كه كاربران را قادر مي‌سازد تنها با استفاده از يك خط تلفن، كامپيوتر و مودم بتوانند بدون اشغال شدن خط تلفن، به صورت دائم و با سرعت دلخواه به اينترنت متصل شوند.

نرم افزار ارسال ایمیل به صورت انبوه

Tomcat Internetتام کت برای اولین بار در ایران اینترنت را به شکل نامحدود و بر اساس میزان استفاده در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در این روش کاربران اینترنت Dial-up می‌توانند به هر میزان از اینترنت استفاده کرده و هزینه آن را در پایان ماه پرداخت نمایند. هزینه استفاده از اینترنت در این روش بر اساس هر دقیقه 19 ریال محاسبه شده و در پایان ماه برای مشترکین قبض ارسال می‌شود.

پرداخت آنلاین صورتحساب و خلاصه گزارش کارکرد ماهانه از دیگر خصوصیات قبض های تام کت می‌باشد.

نرم افزار تبلیغات در شبکه های اجتماعی

WiMax ServiceWiMAX یك روش بى سیم فوق العاده سودمند بوده و نیز انقلابى در زمینه دسترسى تمامى كاربران (در هر سطحى) به اینترنت می باشد. طراحان و مهندسان این روش برآن هستند تا در آینده اى نزدیك، دسترسى بى حد و مرز به اینترنت را براى تمامى كاربران تا حد دسترسى به تلفن همراه آسان كنند و همانگونه كه اكنون در اغلب كشورهاى جهان، داشتن و استفاده از یك تلفن قابل حمل، به پدیده اى معمولى بدل شده است، دسترسى آسان و نامحدود به مكان به اینترنت، براى همگان حاصل شود.

نرم افزار ثبت و ذخیره شماره های تلفن

Internet Phone Serviceامروزه کاربرد اينترنت جهت برقراري مکالمات تلفن بين المللي باعث کاهش قابل توجه هزينه‌هاي ارتباطي گرديده است به نحوي که با صرف مبلغي ناچيز مي‌توان هزينه‌ی مکالمات تلفني را تا 75% کاهش داد.

جهت آن دسته از کاربراني که جهت مصارف شخصي نيازمند ارتباطات تلفن ارزان قيمت هستند، کارت‌های تلفن تام کت ضمن حفظ کيفيت، هزينه هاي تلفن کاربر را به ميزان قابل توجهي کاهش مي‌دهد. این کارت‌ها، با ارزش و اعتبار متفاوت و متناسب با بودجه‌ی کاربران، برای مکالمه‌ی بین‌المللی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نرم افزار ردیاب و مسیریاب به زبان فارسی

VPN Serviceشبکه‌های خصوصی مجازی یا VPN ، امکانی برای انتقال ترافیک خصوصی بر روی شبکه عمومی هستند. به طور معمول از VPN برای اتصال دو شبکه‌ی خصوصی از طریق یک شبکه‌ی عمومی مانند اینترنت استفاده می‌شود. منظور از یک شبکه‌ی خصوصی، شبکه‌ای است که به صورت آزاد در اختیار و دسترس عموم نیست. به طور معمول، برای پیاده سازی VPN دو یا چند شبکه‌ی خصوصی از طریق یک تونل رمز شده به یکدیگر متصل می‌شوند.

نرم افزارهای امنیت شبکه رایانه و تلفن همراه

Intelligent Serviceبراي اتصال به شبكه جهاني يا اينترنت بهترين راه هم از نظر دسترسي و كيفيت و هم از نظر صرف وقت و هزينه، استفاده از اينترنت هوشمند مي‌باشد. شايد به همين جهت است كه اکنون بیشتر کاربران اینترنت Dial-up رو به اینترنت هوشمند آورده و آن را بهترین گزینه برای اتصال می‌دانند. در سیستم هوشمند که زیر نظر شرکت مخابرات است صورتحساب اینترنت مشترکین به ازای هر دقیقه ۵ تومان روی قبض تلفن هردو ماه یکبار به آدرس کاربران فرستاده می‌شود.

سامانه هوشمند آنلاین ثبت دما و رطوبت

SMS Serviceسامانه پیام کوتاه سرویسی می باشد که به صورت کاملا اختصاصی و پیشرفته از بستر اینترنت به دیگران پیام کوتاه ارسال می‌کند. با استفاده از سامانه پیام کوتاه می‌توان از طریق پیش شماره ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ به دیگران پیام کوتاه ارسال نمود. ( ظرف چند ماه آینده اپراتور اس ام اس ۴۰۰۰ نیز به لیست این اپراتور ها اضافه خواهد شد) این سامانه می‌تواند در هر دقیقه بیش از 3000 پیامک ارسال کند که در مقایسه با سیستم پیامک اپراتورهای تلفن همراه خیلی سریعتر است.

نرم افزار ارسال و دریافت اطلاعات از شبکه

Iran Interanet Serviceاینترانت شبكه‌ای رایانه‌ای است كه از زبان مشترك ارتباطی شبكه جهانی اینترنت برای تبادل داده‌ها استفاده می‌كند و تمام خدمات اینترنت، از جمله پست الكترونیكی، تار جهان‌گستر، انتقال فایل (FTP)، گروه‌های خبری و تله كنفرانس را در شبكه‌ای اختصاصی برای استفاده‌كنندگان مشخص آن شبكه ارائه می‌دهد و لزوماً به اینترنت متصل نیست.
در واقع اینترانت یک شبکه کامپیوتری خصوصی می باشد که بر اساس ساختار وب ایجاد شده است.

مجموعه بیش از 1000 نرم افزار سودمند

Monthly Gift

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش و دریافت هر یک از نرم افزارها اینجا کلیک کنید