امروز:
انتخاب زبان: فارسی

بهترین راه‌حل‌ها برای شما!

پاسخگوی نیازهای شما هستیم: 09106892906

نرم افزارهای مورد نیاز کاربران

انواع اپلیکیشن کاربری در زمینه‌های گوناگون

با توجه به نیاز جامعه ایرانی به سیستمی کردن بازارها و ارائه خدمات الکترونیکی به مشتریان، گروه مهندسین نرم افزار با رصد دائمی بازار و نیاز مبرم بخش‌های مختلف جامعه به نرم افزارهای کاربردی، اقدام به تولید چند نرم افزار تخصصی نموده است که در اینجا با برخی از آنها آشنا می‌شویم

نرم افزار رستورانی

یکی از مهمترین تولیدات واحد نرم افزار، طراحی و تولید نرم افزار رستورانی تخصصی بوده است. این نرم افزار که بر اساس روش‌های سنتی و نوین مورد استفاده در فروشگاه‌های متعدد در سراسر کشور طراحی شده است، به کاربران این امکان را می‌دهد که حتی بدون داشتن دانش فنی مورد نیاز، بتوانند به راحتی با نرم افزار کار کرده و بدون نیاز به نرم افزارهای جانبی قادر به گزارش فروش روزانه، صندوق و اطلاعات مشتریان خود بوده و با گزارش های مالی متنوع، میزان سرد و زیان خود را حتی بدون داشتن حسابدار به دست آورند.

نرم افزار ارتباط با مشتریان

یکی از تولیدات مهم و پر کاربرد گروه مهندسین نرم افزار، سامانه تخصصی ارتباط با مشتریان است که بر اساس ثبت اطلاعات اصلی و ثانویه شرکت‌ها و موسسات و کارمندان آنها، اطلاعات تماس ها و سفارشات را ثبت نموده و قابلیت گزارش گیری از وضعیت تحویل سفارشات مشاریان را نیز فراهم کرده است. این سامانه که مناسب برای تمامی مشاغلی است که با مشتریان ارتباط مستقیم دارند، می‌تواند سوابق خرید و سفارشات و حتی خدمات پس از فروش مشتریان را در اختیار صاحبان مشاغل قرار دهد. یکی از مهمترین کاربردهای نرم افزار ارتباط با مشتریان این است که حتی در صورت نبودن افراد مرتبط با مشتری خاص، امور جاری مشتریان به تعویق نخواهد افتاد و همواره مدیران و صاحبان مشاغل را در ایجاد ارتباط دائمی با مشتریان خود و همچنین دریافت بازخورد از آنها موفق می‌نماید.